Hidro Master Kft.

hidromaster logo new kicsi feher

26 év a minőség szolgálatában !

webshop hidraulika.hu

Állás ajánlatok

SZEGED - KISGÉP SZERVIZES

Munkakör leírása

Szegedi telephelyünkre kisgép szerelőt, szervizest keresünk.

Hidraulika és egyéb tömlők (ipari, üzemanyag, mérővezeték) gyártásával és javítással, hidraulika elemek kis-és nagykereskedésével, áramfejlesztők, építőipari gépek, víz szivattyúk kereskedelmével foglalkozó 25 éve működő cég egyműszakos munkarendben keresi új kollégáját szervizes munkakör betöltésére.

Elvárások

  • Szakiskola / Szakmunkás képző
  • Önállóság, precizitás
  • Motivált munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékos
  • Műszaki területen, kisgépek szervizelésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend (H-P: 7:30-16:00-ig)
  • Családbarát, rendezett munkahely
  • Munkába járás támogatás
  • Céges mobiltelefon

Bérezés - megegyezés szerint

További információk
Bejelentett munkaviszony. Teljes munkaidő. 5 napos munkarend. Szabad hétvégék. Betanítást biztosítunk egyes termékcsoportokra vonatkozóan.

Jelentkezni e-mail-ben fényképes, önéletrajzzal: e-mail címen lehet. A tárgy mezőbe kérjük írja be „ kisgép szerelő”

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd